O nas

Dbanie o porządek i czystość to nasza specjalność. Jesteśmy firmą sprzątającą, która zatrudnia specjalistów w tym fachu – są to osoby o pedantycznym zacięciu, dokładne i niezwykle sumienne. W pracy korzystamy tylko ze sprawdzonego sprzętu od renomowanych producentów, a także dobieramy środki czyszczące do rodzaju powierzchni oraz stopnia zabrudzenia. Ceny naszych usług ustalamy zawsze indywidualnie z klientem, opierając się na wielkości obiektu lub terenu na wolnym powietrzu oraz zakresie zleconych prac.

Wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów i dopasowujemy do ich wymagań. Dokładamy starań, by nasza oferta była możliwie kompleksowa i trafiała do jak najszerszego grona klientów. Zajmujemy się sprzątaniem:

  • Biur – działamy tak, by każde przedsiębiorstwo, które obsługujemy wyglądało schludnie i reprezentatywnie. Sprzątanie firm to jedna z naszych specjalności – dopasowujemy godziny realizacji zlecenia do potrzeb klienta, by nie przeszkadzać pracownikom biura w czasie pracy.
  • Osiedli – dbamy o to, by mieszkańcy bloków z radością wychodzili na spacery, a dzieci bawiły się na placach zabaw oczyszczonych z opakowań po żywności i puszkach po napojach. Sprzątanie osiedli to nie tylko zamiatanie chodników, porządkowanie garaży i piwnic, ale też utrzymanie i pielęgnacja zieleni.
  • Garaży – tu pomaga nam sprzęt do mycia ciśnieniowego, dzięki niemu łatwej jest usunąć plamy po oleju lub ślady opon. Realizujemy zlecenia wspólnot mieszkaniowych, parkingów płatnych, biurowców i innych.
  • Hal i magazynów – w przypadku dużych przestrzeni nasza firma sprzątająca wykorzystuje maszyny szorująco-zbierające. Są to często zlecenia, które wymagają czyszczenia nietypowych zabrudzeń (plamy po oleju czy smarze, ślady kół wózków jezdniowych). Podchodzimy do nich bardzo poważnie, ponieważ wiemy, że w ten sposób zapewniamy dobre warunki pracy magazynierom, a zarazem troszczymy się o przechowywane w halach produkty.
  • Obiektów handlowych – nie tylko czyścimy je przy pomocy specjalistycznego sprzętu (np. zamiatarek), ale także zapewniamy stałe dostawy artykułów higienicznych (papieru toaletowego, detergentów, ręczników papierowych).

W okresie zimowym świadczymy również usługi z zakresu odśnieżania. Szybkie usunięcie zasp pozwala nie tylko utrzymać miejsce w porządku, ale chroni też powierzchnię przed oblodzeniem. Dbając o regularne odśnieżanie, troszczymy się o bezpieczeństwo przechodniów i kierowców. W razie potrzeby nasza firma sprzątająca współpracuje również ze specjalistami oferującymi dezynsekcję, dezynfekcję oraz deratyzację. Jesteśmy elastyczni i gotowi podjąć się każdego zlecenia.

sprzątanie biur sprzątanie osiedli